Google Premie – Aplikacja na Androida, która płaci za ankiety

Premie za ankiety google

Dzisiejszy artykuł poświęcimy aplikacji Google Premie która od jakiegoś czasu jest dostępna dla Polski. Idea aplikacji jest prosta – Google płaci nam za wypełnianie ankiet. Premie za ankiety Google to ciekawy sposób zarabiania. Zgromadzone pieniądze możemy wykorzystać na aplikację w sklepie Google Play.

Jak często otrzymujemy ankiety i czego dotyczą?

Pytania są zróżnicowane od „Które logo jest najlepsze?”, przez „Która promocja jest najbardziej atrakcyjna?”, po „Kiedy planujesz najbliższą podróż?”. Te ankiety otrzymujemy jednak bardzo rzadko. Częściej jednak otrzymujemy ankiety dotyczące odwiedzonych sklepów i dotyczą one np. „w jaki sposób zapłaciliśmy” – karta, gotówka, online

Premie za ankiety Google: Ile można zarobić ?

Za pojedynczą opinię otrzymujemy średnio od 0,40gr do 4 zł. Testowo udało nam się zarobić 57,63zł w 3 miesiące, a ankiety otrzymywaliśmy kilka razy w tygodniu. Bywało jednak, że była jedna na tydzień.

Kwestia prywatności

Pytania w ankietach najprawdopodobniej zostają wykorzystywane w celu zabrania o nas jeszcze więcej szczegółowych danych. Nie od dziś wiadomo, że jesteśmy śledzenie przez ślad GPS w mapach gogle. Można to sprawdzić w zakładce Twoja oś czasu. Należy sobie odpowiedzieć czy chcemy dzielić się kolejnymi z gigantem.

Premie za ankiety google