WinZip 26

pobierz winzip 26

Pobierz najbardziej popularny program do rozpakowywania i pakowania plików w systemie Windows. WinZip download.

Program umożliwia tworzenie wielu rodzajów archiwów, zip, tar, gz, i wiele innych. Obsługuje różne stopnie kompresji oraz funkcje takie jak ustawienie hasła.

WinZip to jeden z najbardziej popularnych komercyjnych archiwizerów plików. Program doskonale kompresuje pliki tekstowe, doc, xls, arkusze, prezentacje multimedialne. Więc warto mieć go w swoich narzędziach.

WinZip zadebiutował na rynku w 1991 i od tamtego czasu jest jednym z najbardziej popularnych programów do archiwizowania danych. Jego konkurent, WinRar pomimo wielu starań próbuje go przegonić, jednak format Zip jest najbardziej popularny. Pobierz WinZip i pakuj wygodnie swoje pliki.

W związku z tym twórcy programu wciąż go rozbudowują i ulepszają. Program daje możliwość ustawienia hasła dla archiwum lub podzielnie jednego pliku na kilka mniejszych.

winzip download
Interfejs programu WinZip download

Program w każdej nowej wersji może pochwalić się nowym interfejsem użytkownika. Dzięki temu jest on bardziej przejrzysty i wygodny. Nowy interfejs WinZipa 26 daje duży komfort pracy dzięki dobrze usytuowanym przyciskom i dobrej nawigacji.

Najbardziej popularny program do archiwizacji – WinZip download

Dodatkowo, program posiada wygodne menu kontekstowe. Przekonaj się sam i wypróbuj program WinZip dla Windows. Jednak warto również pamiętać o bezpłatnych alternatywach, ponieważ WinZip jest narzędziem płatnym. W związku z tym polecić warto kilka darmowych alternatyw:

  • 7-Zip
  • PeaZip
  • Zipware
  • CAM UnZip

Pamiętaj, że pliki ZIP bardzo łatwo rozpakujesz również w konsoli systemu Linux. W tym celu użyj po prostu polecenia zip lub unzip. Jeśli nie chcesz w ten sposób tworzyć archiwów, pobierz WinZip na Windows.

Warto dodać, że samo pakowanie i rozpakowywanie formatu ZIP możliwe jest w samym systemie Windows. W tym celu wybierz odpowiednią opcję z menu kontekstowego aby wygodnie pakować pliki bez dodatkowego zewnętrznego oprogramowania.

Podsumowanie – najbardziej popularny komercyjny archiwizer

WinZip to prawdziwa legenda na rynku oprogramowania. Istnieje na rynku wiele lat i prawie każdy go zna. Pobierz zatem to narzędzie i wypróbuj sam.