Driver Booster 8 Free

Driver Booster 8 Free pobierz

Szybkie Skanowanie I Aktualizowanie Sterowników

Czy często padasz ofiarą awarii systemu, zawieszania się komputera lub problem z urządzeniami? Przestarzałe, uszkodzone lub brakujące sterowniki mogą sprawić, że urządzenia PC mogą przestać działać w każdej chwili. Driver Booster 9 szybko sprawdzi, pobierze i zainstaluje sterowniki urządzeń w sposób najbardziej dogodny dla Ciebie. Szybka poprawka wniesiona przez Driver Booster sprawi, że system komputera i urządzenia zewnętrzne będą ponownie działać płynnie. Nawet gdy nie ma połączenia z Internetem, Driver Booster może zainstalować dla Ciebie sterowniki karty graficznej lub inne brakujące sterowniki. Driver Booster download – pobierz program na komputer.

Ponad 6 Milionów Zawsze Gotowych, Certyfikowanych Sterowników

Driver Booster będzie szybko wykrywać uszkodzone i przestarzałe sterowniki oraz znajdzie aktualne, dopasowane dla systemu i urządzeń. Baza danych sterowników pomoże Ci w aktualizacji sterowników urządzeń i komponentów gier (ponad 6 000 000 urządzeń i sterowników z 1200+ głównych marek). Oprócz tego wszystkie pobrane sterowniki pochodzą z oficjalnych stron producentów i przeszły zarówno test Microsoft WHQL, jak i test IObit.

Driver Booster download – Napraw Problemy Z Brakiem Dźwięku, Sieci I Sprzętem

Zdarzyło Ci się kiedykolwiek w swoim życiu napotkać na błędy systemu. Brak dźwięku, niedziałająca klawiatura, skaczący ruch kursora lub zawieszanie się komputera. Driver Booster oferuje darmowe, wbudowane narzędzia do naprawiania tych typowych problemów z systemem Windows. Na przykład: „Napraw Brak Dźwięku”, „Napraw Awarię Sieci”, i „Napraw Złą Rozdzielczość”, te wbudowane narzędzia pomogą zdiagnozować i rozwiązywać problemy związane ze sterownikami urządzeń z systemem Windows.

Driver Booster download – Szybszy I ŁatwiejszyAktualizator Sterowników

Driver Booster 9 kontynuuje łatwy design interfejsu „jednego kliknięcia”, aby proces był prosty i szybki. Co więcej, szybkość skanowania i aktualizacja sterowników staje się coraz wyższa. Możesz aktywować funkcję automatycznej aktualizacji sterowników, aby zawsze otrzymywać najnowsze sterowniki w czasie rzeczywistym.